Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Ela Kwsta sxetika me tis wondercards pou einai shiny. Diavasa oti exei provlima o RNG Reporter alla an mporeis na xrisimopoiiseis to PRNG g mac auto douleuei enta3ei
    Pantws exei epilogi Kwsta Shiny not Shiny kai may be shiny. To koita3es auto?
    Kosta poio einai to provlima me tis wondercard? Sto teleutaio reporter exei epilogi g shiny pantws
    Ela Kwsta. Nai ta exw kataferei alla den ekana capture akoma. Exw epistre4ei ellada kai eixan mazeutei oi ypoxrewseis kai den katafera na katsw na kanw kana capture:P
    Ela Kwsta kala eimai esy? ta vrika alla den katafera na petyxw akrivws to delay akomi. Einai dyskoletero. Exeis kanena tip? Kanw vasika save state ekei pou leei wraped to the entralink allazw imerominia kai kanw reload. Esy ti kaneis?
    To exw prosapthisei simera alla den mou vgike. Prosapthw na xtipisw to seed m. Pote to xtypaw? Otan energopoiw to c gear i otan patw x g na mpw sto entraling dld ekei pou leei you are being wraped to the Entralink:P Den mou vgike pantws.
    Kwsta ama exeis xrono mporeis na mou e3igiseis pws vazeis pokemon me poio programma akrivws kai pws ginete i diadikasia?
    Ri3e mia matia exw merika kainouria captures kai kati legends oxi kai polla pragmata. K egw twra 3anarxisa na eimai energos! E3etastitiki ti na kanoume prepei na perasoume kai kana mathima:P Ante kalinyxta tha ta poume!
    Distixws prepei na paw ypno. Elpizw na eisai kala pantws. Ante energos kai pali. Kapou tha se petyxw msn omws an 3anarxises pali. Ama xreiasteis otidipote apo to thread pesmou mias kai sou xrwstaw akomi g tous starters!
    Ela Kosta den prolava xthes. Voithia thelw perissotero me to DW abuse alla tha sou steilw ama einai euxaristw:)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top