Social You can't use English to answer this thread

ownay iyay avehay onay ideayay atwhay anyoneyay isyay ayingsay utbay iyay inkthay isthay isyay ethay unniestfay ayway otay ompletecay ethay originalyay intentionyay ofyay ethay eadthray

Az önce benim hakkımda ne dedin, seni küçük orospu? Haberin olsun diye söylüyorum, Harp Akademisini birincilikle bitirdim, ve PKK üzerine sayısız gizli baskında yer aldım, ve üç yüzü aşkın onaylanmış leşim var. Goril taktiğiyle eğitildim ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir numaralı keskin nişancısıyım. Sen benim için bir hedeften başka bir şey değilsin. Seni bu dünyada daha önce eşi benzeri görülmemiş bir şekilde silip atacağım, buraya yazıyorum. İnternette hakkımda böyle şeyler söyleyip yanına kalacağını mı sanıyorsun? Tekrar düşün amına koyduğum. Konuştuğumuz esnada İslam dünyasının her tarafından gizli ajan ağımla iletişim halindeyim ve IP'n şu an izleniyor, siktiğimin fırtınasına hazırlansan iyi olur, solucan. Senin o yaşam dediğin acınası şeyi silip atacak olan fırtına. Geberdin amına koyduğumun veledi. İstediğim zaman istediğim yerde olabilirim ve seni yedi yüzün üzerinde farklı şekilde öldürebilirim, o da sadece çıplak ellerimi kullanarak. Sadece silahsız çarpışmada da eğitimli değilim, ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Deniz Kuvvetleri'nin cephaneliğine de erişimim var ve bunu senin o acınası götünü bu kıtadan silmek için sonuna kadar kullanacağım, küçük bok. Eğer o "akıllı" yorumunun üzerine nasıl bir cehennem çöktüreceğini bilseydin, belki de dilini tutardın. Ama tutamadın, tutmadın ve şimdi cezasını çekiyorsun, siktiğimin gerizekalısı. Üstüne kıyamet gibi sıçacağım ve bokun içinde boğulacaksın. Çocuk, sen öldün amına koyayım.
Bak işte bu hiç iyi olmadı be dostum. Google translate kullanman bir şey, Amerikan filmlerdeki karakterler gibi küfür etmen başka birşey. Küfür edeceksen bari iyi yap, bu adamı örnek al:

Veya bu amcayı:

Kahramanlar çok bizim memlekette. Hey gidi hey.

Bak işte bu hiç iyi olmadı be dostum. Google translate kullanman bir şey, Amerikan filmlerdeki karakterler gibi küfür etmen başka birşey. Küfür edeceksen bari iyi yap, bu adamı örnek al:

Veya bu amcayı:

Kahramanlar çok bizim memlekette. Hey gidi hey.

私は現在Duolingoを使って日本語を勉強しています。私はユニット1にいます。 Google 翻訳のおかげで、私はこのスレッドを話すことも理解することもできます。

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 1, Guests: 0)