Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • εχεις ακομα αυτο το venusaur π πηρες(για να βλεπω τα μυνηματα να τα ποσταρεις στο δικο μ page τρ καταλαβα οτι μ στειλες κ νομιζα πως πηγες στρατο)
    srr, alla to venusaur tlka htan legal hack, alla shmera to prwi 8a parw ena legit me dream ability, modest, an se endiaferei. oso g to capture, 8es sweet scenter, kai eksartate apo ta npc pou exei se ekeino to route, to start frame, kai an ekei pou kaneis vhmata (an dn exeis start frame 1) poso anebainei to pid frame. exei na kanei kai me encounter slots, egw btw ema8a apo vids tou bearsfan.
    Αυτο το venusaur το χεις ακομα τι ivs εχει;επισεις 3η γενια δεν ρωτησα θελω να καταλαβω πως κανεις rng σε wild pokemon 5η γενια(το ninetales το διεγραψα απ το thread)
    sorry, δν εχω msn και δν 8α ποπλυασχολουμαι φετος με πκμν δυστυχως, γτ περασα απο πανελληνιες σε σταρτιωτικη σχολη, οποτε μπορω 8α μπαινω βεβαια, αλλα απο του χρονου λογικα 8α εχω λιγο παραπανω χρονο.εγω ξερω ολα των ειδων τα se 4h kai 5h γενια (εκτος απο cgear), kai mporv na se boh8hsw, να τα λεμε που και που αμα ειναι, btw, ama kanv msn 8α σε πω, τ λεμε.
    (btw θα τ αφαιρεσω μολις μπορεσω διοτι ειμαι i pod αυτη τη στιγμη)αν ειναι να σ δωσω msn να μηλαμε
    Οπ π σε ρε!οκ το βγαζω απ το thread. Κι εγω εμαθα rng σε stationary pokemon αλλα ακομα δεν βρησκω οδηγο για τα wild :s
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top